APIE SAVE

Martynas Driukas. Literatūriniai slapyvardžiai: Sandžajananda arba Trimurti. Sandžajananda verčiant iš sanskrito kalbos reiškia ,,Tas kuris nugalėjęs save patyrė palaimą", Trimurti hinduizme reiškia tris Visatos Jėgas - Kūrybą, Palaikymą ir Naikinimą, šios trys jėgos suka sielų evoliucijos spiralę.

Išorėje, sociume esu žinomas kaip visiškai save reformavusi asmenybė, įkvėpusi tūkstančius žmonių suabejoti tokiais žodžiais kaip „Negaliu“, „Neįmanomą“, „Taip nebūna“, „Tai ne man“... Esu ir tėvas. Esu šešių holistinės saviugdos knygų autorius, esu ir lektorius bei motyvatorius – riboto mastymo reformatorius; keliautojas po pasaulio Galios vietas kaip Alcheminių Kelionių projekto vadovas ir vienas iš įkūrėjų. Esu alternatyvios medicinos tyrinėtojas – specialistas ir nuo vaikystės sportininkas. Esu ir Jogos mokytojas, NLP ir verslo trenerio statusus apsigynęs atradėjas. Taip pat esu Vyrų Klubos SATORI prezidentas ir įkūrėjas. Esu nuolat besimokantis ir savo kompetenciją keliantis žmogus įvairiose sferose, kurios susiję su saviugda, psichologija ir parapsichologija.

 

Psichologine saviugda domiuosi jau beveik 14 metų, bet iš esmės visus metodus naudojau tik finansinei gerovei gerinti, todėl pakilimus nuolat lydėjo skaudūs kritimai tarsi užburtame rate. Į naują sąmoningumo lygmenį perėjau prieš 10 metų, kai ėmiausi šventraščių studijų, esminiu savęs pažinimu per Džnana ir Dhjana Jogą. Apribojus savo kūno ir proto laisvę, atsidūrus vienumoje ir tyloje, ėmus plėstis sąmonei Pabudau kūne, kurio vardas Martynas Driukas. Vienas žmogus mirė ir gimė naujas. Šis dvasinis fenomenas dar vadinimas Satori. Po pirmos Savivokos pradėjau prisiminti kas esu, iš kur atėjau ir ką reikia nuveikti...

 

 

“…Žmogaus ieškojimai tęsiasi iš gyvenimo į gyvenimą ir kai po nesuskaičiuojamų gyvenimų pastangų jis gauna blyksnį to, ką mes vadiname palaima, taika ar tiesa, ar Dievu, mokša ar nirvana – jūs tai galite pavadinti kaip norite, net ir tada nėra tokio žodžio, kuris galėtų tai išreikšti. Žmogus tai randa tik po daugelio daugelio gyvenimų. Visi tie, kurie ieško ir galvoja, kad turės tikrą džiaugsmą po to, kai jie ras, labai klysta. Jie aptiks, kad po pasiekimo prasideda naujas darbas, naujas dalykas, kad tai dar ne poilsis.” Ošo
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vienas iš esminių mano kelių į Dvasią yra Krija Joga, Meistras Vedlys - Svamis Šankarananda Giri Maharadž iš Mahavataro Babadži Mokytojų ir mokinių sekos. Tai Krija jogos tradicija kurią XIX a. Himalajų jogas, žinomas kaip Mahavataras Babadži Maharadž (realizavęs Kristų), ją atgaivino ir perdavė savo mylimam mokiniui Lahiri Mahasajui.

Apie Lahiri Mahasajo ir Babadži susitikimą Himalajuose pasakojama  Premavataro Paramhansos Joganandos knygoje „Jogo Autobiografija“.

Iš tikrųjų galiu sakyti, kad ateina diena, kai visi sutikti žmonės ir knygos mūsų gyvenime tampa mokytojais, nes gryninimasis tada tęsiasi jau kiekvieną dieną.

 

Papildomų žinių sėmiausi:

 

"Seldino Šiuolaikinės Akupunktūros Mokykla"- Anatomija; Akupresūra; Trigerinių taškų terapija; Masažas; Smegenų bangų terapija (biofeedback). Dėstytojas gyd. Ilja Seldinas.

 

"Žmogaus Autoredukcijos Centras – Oktava"- Valdomo įvaizdžio terapija; Stuburo gimnastika; Kvėpavimo gimnastika; Psichosomatika.

 

NLP Centras - NLP praktiko statusas pagal ICU ir ICTA (Treneris Vitoldas Masalskis – NLP treneris, psichologas). Psichinių būsenų valdymas; Komunikacija; Pasąmoninių įsitikinimų modeliavimas; Tikslų pasiekimo būdai; Hipnozė, transas.

 

"Karaliaus Mindaugo mokymo centras" - darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; reanimacija ir intensyvioji terapija; skubioji medicina; sveika gyvensena; medicinos etika; anatomija, fiziologija, patologija; mikrobiologija; katastrofų medicinos pagrindai; prevencinė medicina; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija.

 

"Breath Mastery Centre"- kvėpavimo terapija. (Dan Brule mokyklos mokymo programa)

 

 

ReiKi - Mokytojai Meistrai - Edmundas Petruoka ir Dhananjaya Pandit Das pagal Usui Shiki Rioho tradicinę ReiKi liniją suteikė dvasinio tobulėjimo ir natūralaus energinio gydymo metodo Mokytojo Meistro statusą.

 

Astrominerologijos centras Pars Fortunae – litoterapija (mineralų terapija) 

NLP AZBUKA - Tarptautinis Mokymų Centras - suteikė NLP meistro, NLP trenerio bei apgintas verslo trenerio statusas, tarptautinė sertifikacija pagal ICTA ir ICU. (Treneriai: Michali Dernakovksi – psichologas, psichoterapeutas, NLP magistras; Igor Bližnvesky – aukščiausio lygio psichoterapeutas, psichologas, NLP treneris, hipnoterapeutas; Olga Šatalov – psichologė, NLP trenerė; Prof. Gary Mcdaniel)

World Peace Yoga Shcool - Jogos mokytojo statusas (200 val. YOGA TTC). Jogos filosofija; Psichologija; Ajurvedos pagrindai; Fizinė ir energinė anatomija; Asanos; Kvėpavimo terapija (Pranayama); Mokymo metodologija.

Theta Healing Institute of Knowledge (JAV) - The Theta Healing DNA pagrindai. Įgytos kompetencijos: Darbas su smegenų bangomis; Transas; Kineziologija: Ribojančių įsitikinimų transformavimas; Aiškiaregystės valdymas; Empatijos valdymas; Psichosomatika.

Universal Healing Tao Center (Tailandas) pas Grant Meistrą Mantak Chia - I ir II lygiai: Tao meditacijos ir praktikos (Mikrokosminė orbita; 6 gydomieji garsai; Vidinė šypsena; Geležiniai marškiniai; Gydomoji seksualinė alchemija ir kt.).

MD

© 20I3 MAHAMATI.LT

  • w-facebook