Litoterapija

Daugumai vis dar kyla klausimų – kuo gali padėti mineralai, juk jie negyvi? Tačiau jie gyvi, ir dar turi savą sąmonę. Mineralų veikimas iš dalies primena homeopatinių vaistų poveikį.

 

Mineralai pirmiausia veikia mentalinį žmogaus kūną – dažnai vadinama pasąmone. Mentalinis žmogaus kūnas sudarytas ir energetinių geometrinių figūrų - singonijų. Genialus ir super sąmoningas žmogus turi visas ir nepažeistas bei išvystitas geometrines figūras savyje t. y. amorfinė, kubinė, trigoninė, triklininė, rombinė,monoklininė, heksagoninė, tetrogradinė. Tokio žmogaus mąstymas įpatingai platus ir jame intelektas veikia maksimaliu režimu.

 

Dauguma žmonių turi viena – tris mąstymo struktūras, iš kurių minimume viena būna pažeista, ši pažeista mentalinė struktūra matoma asmeniniame horoskope – Juodojo Mėnulio Lilit pozicija.

Mineralus sudaro tobulos geometrinės singonijos. Mineralo molekulės ir atominė strukturą yra sudaryta daugybės taisyklingai išsidėsčiusių geometrinių struktūrų. Pvz. Ametistas per mikroskopą atrodo sudarytas iš daugybės trikampių, smaragdas iš šešiakampių ir t.t. Šie atradimai priklauso genialiam vokiečių minerologui Michaleliui Gingeriui, paskyrusiam gyvenimą moksliškai įrodyti pasauliui apie mineralų efektyvumą. Jis labai sėkmingai tai padarė. Iš Vokietijos į visą pasaulį dabar plaukia įvairios sveikatinimo metodikos mineralais.

 

Mineralų pagalba galima išgydyti pažeistas mąstymo struktūras ir tada įvedinėti naujas taip pagreitinant žmogaus intelektualinį vystimasi.

 

Sąmoningam ir aštraus proto žmogui negali nesisekti šiame pasaulyje nes jis Visatos ląstelė. Tačiau dėl asmeninės karmos, tėvų, visuomenės, mokyklos ir t.t. primestų ribojančių įsitikinimų, prietarų, programų, pasąmonėje susiformuoja paradigmos kurios neleidžia žmogui gyventi laimingai ir džiaugsmingai, jis pilnas baimių ir susi-kaustymo bei žalingų įpročių kurie kyla nesusitvarkant su emocijomis ir neišvystitu bei užterštu protu. Protui reikalinga psichohigiena, kaip dantims dantų šepetėlis.

Vidinę harmoniją įmanoma atstatyti įvairiomis savivokos, saviugdos metodikomis ir darbas su kristalais tikrai yra vienas iš efektyviausių bei saugiausių būdų tai padaryti.

 

Medikai pripažysta, kad minimui 75 proc. ligų yra psichosomatinės kilmės, tai reiškia, kad jos atsiranda mentaliniame lygmenyje - prote, pasąmonėje.

Taikant kompleksinę sveikatinimo pagalbą - fiziniam kūnui vaistai, fizioterapija, akupresūrą ir mentaliniam kūnui meditacijas bei litoterapija  pasiekimi puikūs ir ilgalaikiai rezultatai.

 

Pageidaujant atlieku tyrimą turimoms mentalinėms stuktūroms nustatyti ir sudarau saviugdos kūrsą mineralais.