Saviugda ir savigyda per ReiKi sistemą

 

 

ReiKI tai viena iš Rytų dvasinio vystymosi sistemų apjungianti savyje ir netradicinės medicinos, gyvybinės, psichinės energijos, jėgų atstatymo metodą naudojant Aukščiausios Sąmonės emanaciją, kuri gali būti naudojama ir kitų žmonių gydymui. Bet kad šią Auksčiausią Sąmonę bent jau užkabinti žmogus turi būti minimum po I Kosminio Pašventimo II etape. Deja tokių vienetai tarp ReiKi mokytojais besivadinančiais. Šiandien turim situaciją, kai ReiKi kaip dvasinio ugdymo sistema išėjus į antrą planą, vietoj to komercijos tikslais siauros sąmonės pseudo meistrai akcentuoją ReiKi išskirtinai kaip gydymo sistemą neturinčią pašalinių pasekmių nei gydovui nei priimančiam, taip pritraukiant ir inicijuojant žmones, susižavėjusiais galimybe nusipirkti ''galių“ gydyti kitus taip tampant ypatingu.

 

 

ReiKi – tai pirmiausia savęs pažinimo bei sąmonėjimo metodas. Jėzus gydė tik tuos kurie prašė, neprekiavo Jis išgijimais. Jėzus tame tarpe kai gydė žmonęs buvo tarp III ir IV Kosminio Pašventimo, kalbant teosofiniais terminais. Palyginus su tuo kaip dabareksploatuojama ReiKi sistema, išvysim, jog tai daug ką pasako apie Reiki degradacijos lygmenį šiuo laikmečiu. Dažniausiai žmonės turintys I ar II iniciacijas ir gydydami kitus dar nesugeba įžvelgti karmos dėsnio ir gydydami panaudoja dalį savo psichinės energijos taip pažeisdami paciento - sielos Evoliucijos Dėsnį. Nereikia nei kalbėti, kad taip susikuriama didelė neigiama karma sau, kuri pasivejane kažkada kitame gyvenime, o pakankamai greitai, nes gyvename ypatingu periodu.

 

 

Gryna ReiKi kaip ir kitos dvasinės savivokos sistemos aukščiausiame savo laipsnyje – tai universali energija kuri kiekvienam praktikantui padeda atstatyti savo sutrikusią organizmo pusiausvyrą, atstatyti pažeistą harmoniją, išvalyti, pašalinti susikaupusius, žalojančius energetinius blokus, pripildo organizmą švarios, gyvybiškai būtinos energijos – to pasekoje atsistato organų ir sistemų veikla – vyksta sveikimo, gijimo, regeneracijos procesai. Bet tai galioja kai dirbama su savimi – kasdienė meditacija, malda ir savistaba, ReiKi sistemos metodais

 

Be abejonės Gavus iniciaciją ir praktikuojant ReiKi metodu, žmogus sąmoningėją ir iš vartotojo palengva tampa laisva ir laiminga asmenybe.

 

Dvasinis kelias nėra euforija, pasiekus tam tikrą aukštį, skaldant ego ir prisirišimų grandines dvasinis kelias tampa tikru išbandymu. Nemirtingumas taip lengvai nedalijamas.

 

 

Penki Reiki principai 

 

 

„ReiKi ne tik padeda išgyti iš neišmanymo, bet ir atskleidžia bei sustiprina įgimtus gebėjimus, gydo sielą, padeda tapti laimingu. Norint tuo pasidalinti su kitais, būtina įsisąmoninti Reiki principus ir jais vadovautis gyvenime.

 

 

Būtent šiandien (Kyo dake wa)

1. Be pykčio (Okoru na)

2. Be nerimo (Shimpai su na)

3. Dėkingume (Kansha Shite)

4. Atlieku pareigą (Gyo wo hakeme)

5. Esu mylintis (geras) žmones (Hito ni shinsetsu ni) 

 

 

Mūsų kūnai sudaryti ne tik iš kaulų ir raumenų, bet ir energetinių kanalų kurie vadinami meridijanais. Kol energija meridijanais cirkuliuoja gerai, esam sveiki. Kai cirkuliacija sutrinka, palengva išvysto fiziniai, bei psichiniai sutikimai. Taip pat, žmogaus energetinę sistemą sudaro ir pagrindiniai energijos priėmimo – paskirstymo centrai – čakros. Energija yra paskirstoma visam žmogaus organizmui – esant geram aprūpinimui – organai ir sistemos funkcionuoja teisingai, žmogus jaučiasi gerai, yra energingas, žvalus ir t.t. Taip pat per čakras vyksta energijos perskirstymas  ir susikaupusios perteklinės ar nesveikos energijos pašalinimas ne tik fizinio kūno – organizmo lygmenyje, tačiau ir kituose žmogausbiolauko sluoksniuose, kas apsprendžia emocijas, jausmus, siekius, intelektualinę, kūrybinę veiklą ir pan. taigi kol energija visais kanalais prateka laisvai, visos organizmo sistemos funkcionuoja gerai, žmogus yra sveikas. Tačiau  sutrikus energijos tėkmei, užsiteršus kanalams, juos pažeidus, tėkmė yra sutrikdoma – prasideda žmogaus negalavimai, ligos, psichinės būklės, elgesio kitimai.

 

·Inicijuoju į ReiKi savirealizacijos metodą.

 

·Esant reikalui atlieku gydomuosius seansus, kuriuos reikalui esant derinu su akupunktūra, akupresūra, kvėpavimo pratimais, litoterapija, hipnoze.

 

 

ReiKi perdavimo linija

 

Buda

Mikao Usui

Havaja Takata

Airis Isikura

Paula Horan / Viljamas Li Rendas

Advaita Čandra (Indija)

Bhanu Svamis (Japonija)

Džetendrija (Rusija)

Jurijus Rel (Rusija)

Edmundas Petruoka

Martynas Driukas

 

 

 

 

 

 

 

(aprašymas parengtas remiantis kosmoenergetika.lt, kitais šaltiniais)

 

MD

© 20I3 MAHAMATI.LT

  • w-facebook